mTouch Quiz - en to cs translation catalogue (114 entries)

en: mTouch Quiz
cs: Kvízy

en: Manage mTouch Quizzes
cs: Spravovat kvízy

en: Manage Quizzes
cs: Spravovat kvízy

en: Settings
cs: Nastavení

en: mTouch Quiz Plugin Options
cs: Volby pluginu mTouch Quiz

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
cs: Nemáte náležitá oprávnění pro přístup na tuto stránku.

en: Options updated
cs: Nastavení aktualizována.

en: Left Delimiter
cs: Levý oddělující znak

en: Left delimiter used when box is checked next to answer input.
cs: Levý oddělující znak používaný, když je zaškrtnut box vedle odpovědi.

en: Right Delimiter
cs: Pravý oddělující znak

en: Right delimiter used when box is checked next to answer input.
cs: Pravý oddělující znak používaný, když je zaškrtnut box vedle odpovědi.

en: Show Alerts if Quiz unfinished?
cs: Zobrazit upozornění pokud je kvíz nedokončený?

en: Since results to the quiz are stored locally, leaving the quiz page will lose all progress.
cs: Jelikož jsou výsledky kvízu ukládány lokálně, tak ukončení kvízu znamená ztrátu veškerého dosaženého postupu.

en: Display a warning before a user leaves an unfinished quiz.
cs: Zobrazit varování pokud uživatel opouští nedokončený kvíz.

en: Save Changes
cs: Uložit změny.

en: Question updated.
cs: Otázka aktualizována.

en: Question added.
cs: Otázka přidána.

en: New quiz added
cs: Přidán nový kvíz.

en: Question Deleted
cs: Otázka vymazána.

en: Manage Questions in
cs: Spravovat otázky v

en: To add this quiz to your blog, insert the code
cs: Pro použití tohoto kvízu vložte tento kód

en: into any post.
cs: do některého příspěvku.

en: Question
cs: Otázka

en: Number Answers
cs: Počet odpovědí

en: Number Correct Answers
cs: Počet správných odpovědí

en: Point Value
cs: Hodnota

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: You are about to delete this question. This will delete the answers and hints to this question. Press 'OK' to delete and 'Cancel' to stop.
cs: Chystáte se vymazat tuto otázku. Tím smažete i odpovědi a nápovědy k této otázce. Pro vymazání klikněte na OK, pro zrušení na Zrušit.

en: Delete
cs: Vymazat

en: No questions found.
cs: Nenalezeny žádné otázky.

en: Create New Question
cs: Vytvořit novou otázku

en:  Question
cs: Otázka

en: Correct
cs: Správně

en: Delimit
cs: Oddělující znak

en: Answer:
cs: Odpověď:

en: Hint:
cs: Nápověda:

en: Please enter the question
cs: Prosím zadejte otázku

en: Please select a correct answer
cs: Prosím zvolte správnou odpověď

en: Answers and Hints
cs: Odpovědi a nápovědy

en: Add New Answer
cs: Přidat novou odpověď

en: Explanation
cs: Vysvětlení

en: You can use this field to explain the correct answer. This will be shown whenever correct answers are revealed.
cs: Můžete použít toto pole pro vysvětlení správné odpovědi. Bude to zobrazeno po odhalení správných odpovědí.

en: Save
cs: Uložit

en: Go to Questions Page
cs: Jít na stránku s otázkami

en: Quiz Updated
cs: Kvíz aktualizován

en: Quiz Deleted
cs: Kvíz vymazán

en: Title
cs: Název

en: Number Of Questions
cs: Počet otázek

en: Created on
cs: Vytvořen

en: Manage Questions
cs: Spravovat otázky

en: Edit Quiz Options
cs: Upravovat nastavení kvízu

en: You are about to delete this quiz? This will delete all the questions and answers within this quiz. Press 'OK' to delete and 'Cancel' to stop.
cs: Chystáte se vymazat tento kvíz. Tím smažete i všechny otázky a odpovědi k tomutu kvízu. Pro vymazání klikněte na OK, pro zrušení na Zrušit.

en: No Quizzes found.
cs: Nenalezeny žádné kvízy.

en: Create New Quiz
cs: Vytvořit nový kvíz

en: <p>Congratulations - you have completed %%QUIZ_NAME%%.</p><p>You scored %%SCORE%% out of %%TOTAL%%.</p><p>Your performance has been rated as %%RATING%%</p>
cs: <p>Gratulujeme - dokončil jste %%QUIZ_NAME%%.</p><p>Vaše skóre je %%SCORE%% z %%TOTAL%%.</p><p>Váš výkon byl vyhodnocen jakožto %%RATING%%</p>

en:  Quiz
cs: Kvíz

en: Quiz Name
cs: Jméno kvízu

en: Quiz Start Screen
cs: Úvodní obrazovka kvízu

en: Visual
cs: Vizuálně

en: Final Screen
cs: Závěrečná obrazovka kvízu

en: Usable Variables...
cs: Použitelné proměnné...

en: Variable
cs: Proměnná

en: Value
cs: Hodnota

en: The number of correct answers
cs: Počet správných odpovědí

en: Total number of questions
cs: Celkový počet otázek

en: Correct answer percentage
cs: Procento správných odpovědí

en: Number of answers you got wrong
cs: Počet špatných odpovědí

en: A rating of your performance. (Customize below.)
cs: Hodnocení vašeho výkonu. (Lze upravit níže.)

en: The name of the quiz
cs: Jméno kvízu.

en: %%RATING%% Customization for Final Screen above
cs: %%RATING%% Úpravy pro Závěrečnou obrazovku kvízu výše.

en: Enter the percent (whole numbers only) and the message you would like the user to receive in place of the %%RATING%% variable. One of these messages will be displayed if their score is greater than or equal to the listed score.
cs: Zvolte procenta (jen celá čísla) a zprávu, která se bude zobrazovat, když uživatel dosáhne %%RATING%% proměnné. Jedna z těchto zpráv se zobrazí pokud jeho skŕe bude větší nebo stejné jako zvolené procento.

en: Need more practice!
cs: Tragický!

en: Keep trying!
cs: Nedostatečný!

en: Not bad!
cs: Průměrný!

en: Good work!
cs: Dobrý!

en: Perfect!
cs: Perfektní!

en: Add New Rating
cs: Přidat nové ohodnocení

en: Quiz Options
cs: Nastavení kvízu

en: Options
cs: Nastavení

en: Shortcode arguments
cs: Argumenty kódu

en: Show all questions on a single page.
cs: Zobrazit všechny otázky na jedné stránce.

en: Allow multiple opportunites to answer questions.*
cs: Povolit více pokusů na zodpovězení otázky.*

en: Show the hints, when available.
cs: Zobrazit nápovědu pokud je dostupná.

en: Display Quiz Start Screen before quiz.
cs: Před kvízem zobrazit Úvodní obrazovku.

en: Display Quiz Final Screen after quiz.
cs: Po kvízu zobrazit Závěrečnou obrazovku.

en: Randomly arrange questions.
cs: Otázky zobrazovat náhodně.

en: Randomly arrange answers.
cs: Odpovědi zobrazovat náhodně.

en: Never indicate the correct answers.**
cs: Nikdy nezobrazovat správné odpovědi.**

en: Indicate the correct answers only at the end of the quiz.
cs: Správné odpovědi zobrazit jen na konci kvízu.

en: Indicate the correct answers at the end of each question.
cs: Správné odpovědi zobrazovat po každé otázce.

en: * Must also select Indicate the correct answers at the end of each question.
cs: * Zároveň je nutno zvolit Správné odpovědi zobrazovat po každé otázce.

en: ** It will still indicate which problems were marked correct/wrong at the end of the quiz.
cs: ** Stále se budou zobrazovat správné či špatné odpovědi na konci kvízu.

en: Please go to <a href='%s'>%s</a> to view the quiz
cs: Pro zobrazení kvízu prosím jděte na <a href='%s'>%s</a>

en: Please wait while the activity loads. If this activity does not load, try refreshing your browser. Also, this page requires javascript. Please visit using a browser with javascript enabled.
cs: Prosím počkejte až se kvíz načte. Pokud se kvíz nenačte, tak zkuste aktualizovat stránku v prohlížeči. Tato stránka také vyžaduje javascript, takže používejte prohlížeč, který ho podporuje.

en: Start
cs: Spustit

en: Your answers are highlighed below.
cs: Vaše odpovědi jsou zvýrazněny níže.

en: Question %d
cs: Otázka číslo %d

en: Hint
cs: Nápověda

en: Question %d Explanation:
cs: Vysvětlení otázky číslo %d:

en: Once you are finished, click the button below. Any items you have not completed will be marked incorrect.
cs: Až skončíte, tak klikněte na tlačítko níže. Otázky, které jste nezodpověděli budou označeny jako špatné.

en: Get Results
cs: Zobrazit výsledky

en: There is 1 question to complete.
cs: Zbývá zodpovědět 1 otázku.

en: There are %d questions to complete.
cs: Zbývá zodpovědět %d otázek.

en: End
cs: Konec

en: You have completed
cs: Zodpověděl jste

en: questions
cs: otázek

en: question
cs: otázku

en: Your score is
cs: Vaše skóre je

en: Wrong
cs: Špatně

en: Partial-Credit
cs: Částečně správně

en: You have not finished your quiz.If you leave this page, your progress will be lost.
cs: Nedokončil jste kvíz. Pokud tuto stránku opustíte, tak váš dosavadní průběh bude ztracen.

en: All done
cs: Hotovo

en: Don't call this page directly.
cs: Tuto stránku nevyvolávejte přímo.
