mTouch Quiz - en to pl translation catalogue (114 entries)

en: <p>Congratulations - you have completed %%QUIZ_NAME%%.</p><p>You scored %%SCORE%% out of %%TOTAL%%.</p><p>Your performance has been rated as %%RATING%%</p>
pl: <p>Gratulacje - ukończyłeś quiz "%%QUIZ_NAME%%".</p><p>Twoje punkty to : %%SCORE%% z %%TOTAL%%.</p><p>Twoja skuteczność została oceniona na "%%RATING%%".</p>

en: Quiz Name
pl: Nazwa Quizu

en: Quiz Start Screen
pl: Ekran Startowy Quizu

en: Visual
pl: Wizualny

en: Final Screen
pl: Ekran Końcowy

en: Usable Variables...
pl: Przydatne Zmienne ...

en: Variable
pl: Zmienna

en: Value
pl: Wartość

en: The number of correct answers
pl: Liczba poprawnych odpowiedzi

en: Total number of questions
pl: Całkowita liczba pytań

en: Correct answer percentage
pl: Poprawne odpowiedzi w procentach

en: Number of answers you got wrong
pl: Liczba niepoprawnych odpowiedzi

en: A rating of your performance. (Customize below.)
pl: Twoja ocena skuteczności. (Dostosuj poniżej.)

en: The name of the quiz
pl: Nazwa Quizu

en: %%RATING%% Customization for Final Screen above
pl: %%RATING%% Dostosowywanie dla Ekranu Końcowego powyżej

en: Enter the percent (whole numbers only) and the message you would like the user to receive in place of the %%RATING%% variable. One of these messages will be displayed if their score is greater than or equal to the listed score.
pl: Wpisz procent (tylko liczby całkowite) oraz wiadomość , którą chcesz aby użytkownik otrzymał w miejsce zmiennej %%RATING%%. Jedna z tych wiadomości będzie wyświetlana , jeśli wynik użytkownika jest większy lub równy wymienionym punktom.

en: Need more practice!
pl: Potrzebujesz więcej praktyki !

en: Keep trying!
pl: Próbuj dalej !

en: Not bad!
pl: Nieźle !

en: Good work!
pl: Dobra robota !

en: Perfect!
pl: Perfekcyjnie !

en: Add New Rating
pl: Dodaj Nową Ocenę

en: Quiz Options
pl: Opcje Quizu

en: Options
pl: Opcje

en: Shortcode arguments
pl: Argumenty Skrótów (Shortcode)

en: Show all questions on a single page.
pl: Pokaż wszystkie pytania na jednej stronie.

en: Allow multiple opportunites to answer questions.*
pl: Pozwalaj na wybieranie kilku różnych odpowiedzi. *

en: Show the hints, when available.
pl: Pokaż wskazówki , gdy są dostępne.

en: Display Quiz Start Screen before quiz.
pl: Pokaż Ekran Początkowy Quizu przed Rozpoczęciem Quizu.

en: Display Quiz Final Screen after quiz.
pl: Pokaż Ekran Końcowy Quizu po Zakończeniu Quizu.

en: Randomly arrange questions.
pl: Losowo generuj pytania.

en: Randomly arrange answers.
pl: Losowo generuj odpowiedzi.

en: Never indicate the correct answers.
pl: Nigdy nie wskazuj prawidłowej odpowiedzi.

en: Indicate the correct answers only at the end of the quiz.
pl: Wskaż prawidłowe odpowiedzi tylko na końcu quizu.

en: Indicate the correct answers at the end of each question.
pl: Wskazuj prawidłowe odpowiedzi pod koniec każdego pytania.

en: * Must also select Indicate the correct answers at the end of each question.
pl: * Musisz też wybrać "Wskazuj prawidłowe odpowiedzi pod koniec każdego pytania."

en: Save
pl: Zapisz

en: Don't call this page directly.
pl: Nie pytaj tej strony bezpośrednio.

en: Please wait while the activity loads.</br> If this activity does not load, try refreshing your browser. Also, this page requires javascript. Please visit using a browser with javascript enabled.
pl: Proszę , poczekaj aż wszystko się załaduje.</br> Jeśli widzisz , że nic się nie ładuje , spróbuj odświerzyć stronę lub zmienić przeglądarkę na nowszą. Ta strona wymaga również obsługi Javascript. Proszę , włącz Javascript i wtedy wróć ponownie.

en: If loading fails, click here to try again
pl: Jeśli ładowanie zawiedzie , kliknij tutaj aby spróbować ponownie

en: Your answers are highlighted below.
pl: Twoje odpowiedzi są podświetlone poniżej.

en: Question %d
pl: Pytanie %d

en: Correct
pl: Poprawnie

en: Wrong
pl: Źle

en: Hint
pl: Wskazówka

en: Question %d Explanation:
pl: Wyjaśnienie Pytania "%d" :

en: Once you are finished, click the button below. Any items you have not completed will be marked incorrect.
pl: Gdy skończysz , kliknij przycisk poniżej. Wszelkie pytania , które nie zostały ukończone będą oznaczone jako błędne.

en: Get Results
pl: Wyniki

en: There is 1 question to complete.
pl: Zostało 1 pytanie do końca.

en: There are %d questions to complete.
pl: Jest jeszcze %d pytań do końca.

en: Go to Previous Question
pl: Wróć do Poprzedniego Pytania

en: List
pl: Lista

en: Go to Next Question
pl: Idź do Następnego Pytania

en: Return
pl: Powrót

en: Shaded items are complete.
pl: Przyciemnione pytania są ukończone.

en: End
pl: Koniec

en: You have completed
pl: Ukończono

en: questions
pl: pytania

en: question
pl: pytanie

en: Your score is
pl: Uzyskano

en: Partial-Credit
pl: Poprawnie - COMBO

en: You have not finished your quiz. If you leave this page, your progress will be lost.
pl: Quiz nie został ukończony. Jeśli wyjdziesz z tej strony , Twoje postępy zostaną utracone.

en: All done
pl: Wszystko zrobione

en: Manage mTouch Quizzes
pl: Zarządzanie Quizami mTouch

en: Manage Quizzes
pl: Zarządzaj Quizami

en: Settings
pl: Ustawienia

en: mTouch Quiz Plugin Options
pl: Opcje Pluginów mTouch Quiz

en: mTouch Quiz Plugin
pl: Plugin mTouch Quiz

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień dostępu do tej strony.

en: Options updated
pl: Opcje zaktualizowane

en: Left Delimiter
pl: Lewy Delimiter

en: Right Delimiter
pl: Prawy Delimiter

en: Show Alerts if Quiz unfinished?
pl: Pokazywać Ostrzeżenia jeśli Quiz nie jest Skończony ?

en: Since results to the quiz are stored locally, leaving the quiz page will lose all progress.
pl: Wyniki quizu są zapisywane lokalnie , wyjście ze strony z quizem spowoduje utratę wszystkich postępów.

en: Display a warning before a user leaves an unfinished quiz.
pl: Wyświetlaj ostrzeżenie zanim użytkownik wyjdzie z niedokończonego quizu.

en: I will email my completed translation file to Michael at gmichaelguy.com so that others can benefit from my work. ;-)
pl: Wyślę e-mailem mój gotowy plik z tłumaczeniem do Michael'a z gmichaelguy.com , aby inni mogli korzystać z mojej pracy. ;-)

en: Save Changes
pl: Zapisz Zmiany

en: Answer:
pl: Odpowiedź :

en: Hint:
pl: Wskazówka :

en: Please enter the question
pl: Proszę wprowadzić pytanie

en: Please select a correct answer
pl: Proszę wybrać poprawną odpowiedź

en: Question
pl: Pytanie

en: Answers and Hints
pl: Odpowiedzi i Wskazówki

en: Add New Answer
pl: Dodaj Nową Odpowiedź

en: Explanation
pl: Wyjaśnienie

en: You can use this field to explain the correct answer. This will be shown whenever correct answers are revealed.
pl: Możesz użyć tego pola w celu wyjaśnienia prawidłowej odpowiedzi. To pole pokazane zostanie wtedy , gdy prawidłowa odpowiedź będzie już znana.

en: Point Value
pl: Ilość Punktów

en: Go to Questions Page
pl: Idź do Strony z Pytaniami

en: Quiz Updated
pl: Quiz Zaktualizowany

en: Quiz Deleted
pl: Quiz Usunięty

en: Title
pl: Tytuł

en: Number Of Questions
pl: Liczba Pytań

en: Created on
pl: Stworzony

en: Action
pl: Akcje

en: Manage Questions
pl: Zarządzaj Pytaniami

en: Edit Quiz Options
pl: Edytuj Opcje Quizu

en: You are about to delete this quiz? This will delete all the questions and answers within this quiz. Press 'OK' to delete and 'Cancel' to stop.
pl: Chcesz usunąć ten quiz ? To usunie wszystkie pytania i odpowiedzi zawarte w tym quizie. Naciśnij 'OK' , aby usunąć lub 'Anuluj' , aby nie usuwać.

en: Delete
pl: Usuń

en: No Quizzes found.
pl: Nie Znaleziono Quizów.

en: Create New Quiz
pl: Stwórz Nowy Quiz

en: Question updated.
pl: Pytanie zaktualizowane.

en: Question added.
pl: Pytanie dodane.

en: New quiz added
pl: Nowy quiz dodany

en: Question Deleted
pl: Pytanie Usunięte

en: Quiz ID Number
pl: Numer ID Quizu

en: Manage Questions in
pl: Zarządzaj Pytaniami w

en: To add this quiz to your blog, insert the code
pl: Aby dodać ten quiz w Twoim blogu , wstaw kod

en: into any post.
pl: do wybranego wpisu.

en: Number Answers
pl: Liczba Odpowiedzi

en: Number Correct Answers
pl: Liczba Poprawnych Odpowiedzi

en: Edit
pl: Edytuj

en: You are about to delete this question. This will delete the answers and hints to this question. Press 'OK' to delete and 'Cancel' to stop.
pl: Chcesz usunąć to pytanie ? To usunie odpowiedzi i wskazówki dla tego pytania. Naciśnij 'OK' , aby usunąć lub 'Anuluj' , aby nie usuwać.

en: No questions found.
pl: Nie znaleziono pytań.

en: Create New Question
pl: Stwórz Nowe Pytanie
